.::. Cam Balkon

 

 

 

Cam balkon sistemlerinde teker sistemi önem arz etmektedir. Tekerin rulman kalitesi, tekerin hareket edeceği yatağın minim kalınlığının 5 mm olması ve teker plastiğinin uzun yıllar aşınmaya karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Teker kalitesinin düşük olması sonucu zamanla cam balkon bölmeleri hareket kabiliyetini kaybeder. Bölümler sıkışır ve kilitlenme noktasına kadar gelebilir.


Cam balkon sistemlerinde kullanılan conta hem ısı hem de ses izolasyonu açısından önem arz etmektedir. Contanın ısıya ve diğer çevresel etkilere karşı dayanıklı olması, cam balkon sisteminin alüminyum çerçevelerini de korumaktadır. Kalitesiz conta kullanımı sonucu zamanla camlarda sararma ve kırılma oluşturmakla kalmayıp iç mekan dışarısı arasındaki ses ve ısı akışı hızlanır.


Cam Balkon sistemlerinde su sızdırmazlığı, ses yalıtımı ve soğuk havaya karşı iç mekanı korumak için izolasyonun nasıl olacağı önemlidir. Kullandığımız izolasyon malzemeleri silikon, köşebent ve fitiller sayesinde sızıntıları minimize ediyoruz.

Plastik pvc kapı pencere, Konya pvc kapı pencere tamiri, Konya pvc sineklik, pencere sinekliği, Cam balkon, duşakabin montajı, cam balkon, Konya Cam balkon, katlanır cam balkon, cam balkon tamiri, konya duşakabin, mika cam duşakabin, pencere sinekliği imalatı